Gamasutra is part of the Informa Tech Division of Informa PLC

This site is operated by a business or businesses owned by Informa PLC and all copyright resides with them. Informa PLC's registered office is 5 Howick Place, London SW1P 1WG. Registered in England and Wales. Number 8860726.


Gamasutra: The Art & Business of Making Gamesspacer
View All     RSS
August 14, 2020
arrowPress ReleasesIf you enjoy reading this site, you might also want to check out these UBM Tech sites:


Press Releases
  90’lı yılların arcade tarzına sahip, ücretsiz futbol oyunu PC Futbol Legends'ın PC ve mobil platformlarında çıkışı duyuruldu
  Share on Twitter RSS
 
 
12/12/2019
 


[This unedited press release is made available courtesy of Gamasutra and its partnership with notable game PR-related resource GamesPress.]

Madrid, 12 Aralık  2019 – PC Futbol oyun serisi, bünyesine kattığı arcade futbol oyunun ile büyümeye devam ediyor.

Arjantin'de bulunan Purple Tree stüdyolarının geliştirdiği bu oyun, İspanyol yayıncı şirketi IDC/Games tarafından PC ve Mobil platformlarında yayınlanacak. Arcade oyun tarzı ile mizahı birleştirerek tasarlanan PC Futbol Legends, futbol oyunlarına farklı ve eğlenceli bir hava katıyor.

Oyunun Android ve PC versiyonları IDC/Games'in resmi web sayfasında ve Steam platformlarında yayınlanacak. PC Futbol Legends, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Lehçe ve Türkçe dil seçeneklerine sahip.

Oyun tanımı ve özellikleri:

PC Fútbol Legends, 90'lı yılların eski futbol oyunlarından esinlenerek tasarlanan, yarı saha boyutlarında oynanan ve faul kuralının olmadığı bir oyun. Bu oyun eğlenceli içeriklerle dolu! Bu oyunda çok iyi vakit geçireceksiniz!

 

Futbolun temelinde eğlence ve takım çalışması vardır. Sahada ya da arkadaşlarınızla ekran karşısında oturup oynamanız fark etmez. PC Fútbol Legends, arcade futbol oyunlarının ihtişamlı günlerini hatırlamanızı sağlayacak. Hepimizin bildiği futbol klasiklerini tekrar yaşayacaksınız. Eğlenceli, sanatsal ve yaratıcı modern yaklaşımıyla PC Fútbol Legends, futbol arcade ve yenilikçi oyunları seven oyuncular için kesinlikle mükemmel bir oyundur. Sadece koltuğunuza yaslanın ve oyuna başlayın!

PC Fútbol Legends, hiç değişmeyen simülatörlerden ve gerçekçiliğinden çok farklı bir oyundur. Aynı zamanda günümüzün ileri teknoloji oyun geliştirme yöntemlerini kullanarak akıcı bir oyunla retro oyunlara bir geri dönmenizi sağlar.

Oyun kontrolleri oldukça anlaşılabilirdir. Topa vurmak, pas atmak veya rakibe baskı yaparak top çalmak çok basittir. Maç sırasında takımlar, süper koşu, süper şut veya süper top kapma gibi geçici destek yükselticileri kazanabilirler.

Özellikler:

- Eski arcade futbol oyunlarını anımsatan dinamik oynanış

- Parti ve kalabalık ortamlarda oynamak için idealdir

- Kurallar ne içindir ki? Bu oyunda Faul ve ofsayt yok!

- Referans olarak kullanılan efsane oyuncular

- Uluslararası Kupa modu ve lig

- 52 takım

- 28 teknik direktör

- Farklı ve eğlence dolu oyun tarzı. Futbolu tekrar eğlenceli hale getirin!

https://www.youtube.com/watch?v=aOhyfEWycaM&t=5s

Linkler:

Sosyal Medya

Facebook:  https://www.facebook.com/PC-F%C3%BAtbol-Stars-104079001008691

YouTubehttps://www.youtube.com/channel/UCEFCpwspQJnXBBy9xzg8u3g

Ekran görüntüleri logolar ve diğerleri:

Press Kit  https://imgur.com/a/DuOcsXl

“PC Fútbol Legends” ve IDC/Games hakkında:

Alfredo Bárcena  [email protected]